Prasa branżowa

Okładka Świat Radio 11/2016W zasadzie rynek polski nie jest nasycony prasą branżową dla krótkofalowców. Jedyną publikacją jaką możemy spotkać w kioskach, salonikach prasowych i dobrych stacjach benzynowych jest “Świat Radio”. Co prawda nie jest kierowany tylko do krótkofalowców, gdyż znajdziemy tutaj artykuły dotyczące CB-RADIO czy radiotechniki, ale sporo miejsca poświęcono “naszemu” hobby. Tym bardziej, że każdy numer zawiera wkładkę “Krótkofalowiec Polski”.

 

50% na pierwsze zamówienie

Każdy kto chciałby zapoznać się z wyżej wymienionym tytułem, może zamówić pierwszy egzemplarz za 50% ceny i to z bezpłatną dostawą do skrzynki pocztowej 🙂

Jak to uczynić?

  1. Wystarczy wejść na stronę: Świat Radio
  2. Kliknąć przycisk zamów:
    przycisk12zl przycisk860
  3. W koszyku podczas finalizowania zamówienia wpisujemy kod rabatowy: PUK471426
    kod-znizki
  4. Teraz wystarczy sfinalizować zamówienie i oczekiwać na maila potwierdzającego przyjęcie zamówienia wraz z odnośnikiem do płatności za zamówione tytuły.

Jak już na wstępie pisałem, prasa branżowa zajmująca się radiokomunikacją i radiotechniką jest niemalże niszą, którą mimo prawie zerowej konkurencji nikt nie chce wypełnić. Być może spowodowane to jest małą popularnością naszego hobby w kraju – ale ten temat poruszę w innym wpisie 🙂

Kończąc ten post, życzę wszystkim odwiedzającym miłej lektury gazet – nie będącym w temacie zaszczepienia i zainteresowania się choć w niewielkim stopniu naszym hobby, a kolegom krótkofalowcom odnalezienia ciekawych tematów, pomysłów czy motywacji, bo wiele artykułów odnosi się do zdrowej rywalizacji sportowej, nowinek technicznych czy po prostu do codziennego życia nas samych – krótkofalowców.

VY 73, SP2JTC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 − twelve =